https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 12

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1971. "PROF ÁRVAY SÁNDOR 20 ÉVE VEZETI A DOTE. NŐI KLINIKÁJÁT 1971." egyoldalas bronz emlékplakett fa talapzaton (plakett:~138mm; talapzat:144x171mm) T:XF, talapzaton kis hibák
1
31835.

1971. "PROF ÁRVAY SÁNDOR 20 ÉVE VEZETI A DOTE. NŐI KLINIKÁJÁT 1971." egyoldalas bronz emlékplakett fa talapzaton (plakett:~138mm; talapzat:144x171mm) T:XF, talapzaton kis hibák

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1974. "XI. Egészségügyi Fotókiállítás - 1974 Debrecen" fém lemezérem műanyag keretben (63mm) T:AU
1
31836.

1974. "XI. Egészségügyi Fotókiállítás - 1974 Debrecen" fém lemezérem műanyag keretben (63mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1979. "Egészségügyi Szakdolgozók Jubileumi Tudományos Értekezlete Debrecen 1969-1979" bronzozott, egyoldalas Al emlékérem (95mm) T:AU
1
31837.

1979. "Egészségügyi Szakdolgozók Jubileumi Tudományos Értekezlete Debrecen 1969-1979" bronzozott, egyoldalas Al emlékérem (95mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31838.

1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
2001. "Országos Gyermekkardiológiai Tud. Ülés / Kiskunhalas" bronzozott Al(?) emlékérem (91mm) T:XF
1
31839.

2001. "Országos Gyermekkardiológiai Tud. Ülés / Kiskunhalas" bronzozott Al(?) emlékérem (91mm) T:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2006. "Kaposi Mór Oktató Kórház - Somogy megye Kaposvár - Alapítva 1846 / Kaposi Mór Oktató Kórház alapításának jubileuma alkalmából Dr. Mike György részére - 160 - 2006" bronz érdemérem, eredeti tokban (106mm) T:AU
1
31840.

2006. "Kaposi Mór Oktató Kórház - Somogy megye Kaposvár - Alapítva 1846 / Kaposi Mór Oktató Kórház alapításának jubileuma alkalmából Dr. Mike György részére - 160 - 2006" bronz érdemérem, eredeti tokban (106mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Edvi Illés György (1911-1991) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF TP 714.
1
31841.

Edvi Illés György (1911-1991) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF TP 714.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31842.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
1
31843.

Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch
1
31844.

Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc
Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Vastagh György Ifj. (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" kétoldalas bronz plakett füllel. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:XF
1
31845.

Vastagh György Ifj. (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" kétoldalas bronz plakett füllel. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
DN "HIC MORTUI VIVOS DOCENT - KLINIKO-PATH. KONF. HMV" bőrre nyomott patológus konferencia emlékérem (70mm) T:AU
1
31846.

DN "HIC MORTUI VIVOS DOCENT - KLINIKO-PATH. KONF. HMV" bőrre nyomott patológus konferencia emlékérem (70mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse