Schiffe Plattensee Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3458365
19723
524
Ships Balaton
Braden, Twain: Vitorlázók kézikönyve. Alapvető tudnivalók és professzionális tanácsok. Pécs, 2005, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3438273
19724
524
Ships Balaton
1954-1956 Balatoni fotóalbum több mint 100 db beragasztott fotóval (Zamárdi, fürdőzők, életképek), változó méretben, sérült zsinórfűzéses albumban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3360941
19725
524
Ships Balaton
Horváth Csaba-Baffia György: Yacht navigátor I-II Bp., 202. Alexandra. 483p. (10); 595p (12) Kiadói kartonált papírkötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3171753
19726
524
Ships Balaton
MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3206841
19727
524
700
Ships Balaton
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban, térkép-melléklettel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
2966623
19728
524
900
Ships Balaton
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3097639
19729
524
900
Ships Balaton
Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF