Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 19

Braden, Twain: Vitorlázók kézikönyve. Alapvető tudnivalók és professzionális tanácsok. Pécs, 2005, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19723.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1954-1956 Balatoni fotóalbum több mint 100 db beragasztott fotóval (Zamárdi, fürdőzők, életképek), változó méretben, sérült zsinórfűzéses albumban
19724.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
19725.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül.
19726.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban, térkép-melléklettel.
19727.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
19728.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
19729.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF