1918 Diósgyőr, cs. és kir. kassai hadkiegészítő kerületi parancsnokság által kiállított igazolvány tényleges katonai szolgálat alóli felmentésről a diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár gépmunkása részére, kissé viseltes
1945. márc. 15. Abaújszántó, Toborzó levél ,,a négy százados elnyomó német hatalom elleni, a nemzet sorsát is eldöntő uj szabadságharcra [...] A meg nem jelenést a nemzet ügye elleni árulásnak tekintjük és továbi eljárásunkat ehhez szabjuk"
Bronz Vitézségi Érem viselési igazolvány Dr. Ney Oszkár egyévi önkéntes szakaszvezető, a 70. honvéd tartalék tarackos ezred tagja részére, 4 db irredenta levélzáróval levelezőlapra ragasztva
1912 Eger, Nagy László (1856-1912) cs. és kir. ezredes, a III. oszt. Vaskorona-rend, a Katonai Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
1912 Bp., alsó- és felsővadászi Vadászy Ambrus (1848-1912) nyug. honvéd ezredes, volt m. kir. darabont testőrfőhadnagy halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
1914 Bp., alapi Salamon Andor (1870-1914), a m. kir. 1. honvéd tüzérezred századosa, osztályparancsnok halotti értesítője (a déli fronton szerzett sebesülés következtében a budapesti Vöröskereszt Erzsébet Kórházban hősi halált halt), kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm