Militaria

Zahl der Lose: 173

1918 Diósgyőr, cs. és kir. kassai hadkiegészítő kerületi parancsnokság által kiállított igazolvány tényleges katonai szolgálat alóli felmentésről a diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár gépmunkása részére, kissé viseltes
19804.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1945. márc. 15. Abaújszántó, Toborzó levél ,,a négy százados elnyomó német hatalom elleni, a nemzet sorsát is eldöntő uj szabadságharcra [...] A meg nem jelenést a nemzet ügye elleni árulásnak tekintjük és továbi eljárásunkat ehhez szabjuk"
19805.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hernády Nándor (1879-1939) későbbi alezredes vizitkártya fotója kadét korából
19806.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1916 Elbert Lipót tizedes által küldött tábori posta levelezőlap "K. u. k. 5. Armeekommando (Q. Abt.) Telegraphen-Felddepot" bélyegzéssel
19807.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bronz Vitézségi Érem viselési igazolvány Dr. Ney Oszkár egyévi önkéntes szakaszvezető, a 70. honvéd tartalék tarackos ezred tagja részére, 4 db irredenta levélzáróval levelezőlapra ragasztva
19808.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
ca 1916 Az S.M.S. Árpád, Budapest, Álmos, Balaton osztrák-magyar hadihajók átvételi elismervényei. 4 db, hajópecsétekkel  ca 1916 Receipts of the Austro-Hungarian warships S.M.S. Árpád, Budapest, Álmos, Balaton. 4 pcs, with ship seals
19809.

ca 1916 Az S.M.S. Árpád, Budapest, Álmos, Balaton osztrák-magyar hadihajók átvételi elismervényei. 4 db, hajópecsétekkel

ca 1916 Receipts of the Austro-Hungarian warships S.M.S. Árpád, Budapest, Álmos, Balaton. 4 pcs, with ship seals

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Az S.M.S. Árpád osztrák-magyar hadihajó átvételi elismervénye dohányárukról hozzátúzött rendelési ívvel. Hajóbélyegző lenyomattal.  Receipt of tobacco products for the Austro-Hungarian warship S.M.S. Árpád with attached order form. With ship's stamp imprint.
19810.

Az S.M.S. Árpád osztrák-magyar hadihajó átvételi elismervénye dohányárukról hozzátúzött rendelési ívvel. Hajóbélyegző lenyomattal.

Receipt of tobacco products for the Austro-Hungarian warship S.M.S. Árpád with attached order form. With ship's stamp imprint.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1920-1940 A Volt Cs. és Kir. 32-es Tábori Vadászzászlóalj Bajtársi Körének 2 db, kitöltetlen fejléces papírja
19811.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1912 Eger, Nagy László (1856-1912) cs. és kir. ezredes, a III. oszt. Vaskorona-rend, a Katonai Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
19812.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1870 Balavására, Benteghemi Le Camus Lajos nyug. cs. és kir. lovaskapitány halotti értesítője, sérült, foltos, 22x29 cm
19813.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1912 Bp., alsó- és felsővadászi Vadászy Ambrus (1848-1912) nyug. honvéd ezredes, volt m. kir. darabont testőrfőhadnagy halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
19814.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1914 Bp., alapi Salamon Andor (1870-1914), a m. kir. 1. honvéd tüzérezred századosa, osztályparancsnok halotti értesítője (a déli fronton szerzett sebesülés következtében a budapesti Vöröskereszt Erzsébet Kórházban hősi halált halt), kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
19815.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF