Es ist zu lizitieren
19815.
Militaria
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
1914 Bp., alapi Salamon Andor (1870-1914), a m. kir. 1. honvéd tüzérezred századosa, osztályparancsnok halotti értesítője (a déli fronton szerzett sebesülés következtében a budapesti Vöröskereszt Erzsébet Kórházban hősi halált halt), kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |