Judaica Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3454115
19644
524
360000
Judaica
Ezüst (Ag) úti hanukkia, samesszal. Fedelén elefántcsont-lap rárakással, jelzett, 1810, Bécs, 13 latos, mesterjeggyel, 12x7x5,5 cm, bruttó 426g. Ritka! /// Silver (Ag) Travel Hanukkah Menorah with Samash, ivory inlay on the lid, hallmarked, 1810, Wien, 13-lot, with maker's mark, 12 × 7 × 5.5 cm, gross weight 426 g. Rare! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
3453943
19645
524
180000
Judaica
Ezüst (Ag) Kiddus pohár alátéttel. cca 19. sz. utolsó harmada, jelzett, mesterjeggyel, m: 9,5 cm, d: 13,5 cm, nettó 286g /// Silver (Ag) Kiddush cup with saucer. c. late 19th century, hallmarked, with maker's mark, height: 9.5 cm, diameter: 13.5 cm, net weight: 286 g." noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
3462322
19646
524
30000
Judaica
1946? A budapesti Svéd Kir. Követség igazolása magyar zsidó házaspár részére svédországi beutazáshoz Sigvard Nyström követségi titkár aláírásával 1946? Certificate from the Royal Swedish Embassy in Budapest for a Hungarian Jewish couple to enter Sweden with signature of Sigvard Nyström noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3285681
19647
524
500
Judaica
1905 Trauer-Album dem Andenken meines teueren Vaters. Fotó nélkül. Ezüstözött vászon-kötés, kijáró lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3493961
19648
524
Judaica
Rolex Silverolex "Tribes of Israel" részben ezüst (Ag) testű toll, h: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3421460
19649
524
Judaica
1912 Szentes, Bánfalvi Lajos (1880-ig Leipnik) (1851-1912) izraelita író, újságíró, lapszerkesztő, gyógyszerész halotti értesítője, Ehrlich Mártonné részére címezve és postázva, hajtva, kis sérülésekkel, ázásnyommal, 23x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2575192
19650
524
80000
Judaica
47 db II. világháborús munkaszolgálatos küldemény + 1 menekültkutató lap Oroszországban eltűnt munkaszolgálatosról noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3421466
19651
524
Judaica
1904-1918 Izraelita halotti értesítők, 5 db, Szentes, Palánka, Baja, Szolnok települések, változó állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3347825
19652
524
Judaica
1933 A Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége levele Gerő Ödön (1863-1939) íróhoz, szerkesztőhöz, a Pester Lloyd műkritikusához, amelyben értesítik, hogy az Elnöki Tanácsának tagjává választották. Pfeifer Ignác (1868-1941) elnök és Eisdorfer Andor főtitkár autográf aláírásával. Díszes fejléces papíron, egy gépelt oldal, Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége bélyegzésével. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3331366
19653
524
700
Judaica
Modern judaika újévi üdvözlő kártya 6x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
3463858
19654
524
Judaica
1941-1942 Izraelita zsebnaptár, Steiner Árminné Könyvkereskedése noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3463884
19655
524
Judaica
1942-1943 Izraelita zsebnaptár, Steiner Árminné Könyvkereskedése noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF