Judaica

Zahl der Lose: 42

1989-1995 A Múlt és Jövő zsidó kulturális folyóirat 9 db száma (89/2., 91/1., 91/2., 91/3., 91/4., 95/1-2., 95/3., 95/4.,)
19632.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1906 Pozsony - Rákoskeresztúr, Sonnenfeld Mathild és Stern József esküvőjére szóló üdvözlő táviratok gyűjteménye, benne az esküvői menükártyával is. Nagyrészt gépelt táviratok. Vászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, közte kissé penészesekkel is.
19633.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
1940 Szentendre, munkásszázadnál katonai szolgálatot igazoló szolgálati jegy, Selmeczi Pál karpaszományos gyalogos részére, M. Kir. 208/3. T[ábori] V[egyes] Munkásszázad Parancsokság, fejléces papíron, pecséttel, századparancsoki aláírással, foltos.
19634.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1949-1950 Izraelita zsebnaptár az 5710-i zsinagógai évre
19635.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1938 Zsidó pár (Pick Éva és Pelz István) esküvőjére kapott dísztáviratok gyűjteménye. Kb 50 db egészvászon kötésbe kötve
19636.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1940-1941 Izraelita zsebnaptár, Steiner Árminné Könyvkereskedése
19637.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1940-1944 Bp., a Svéd Vöröskereszt által kiállított beutalás védett személy részére
19638.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
cca 1919-1949 Vince Tivadar (szül. Weiss) (1895-?) zsidó származású üvegtechnikus, gyártulajdonos (Vince Tivadar ,,Pascal" Üvegtechnikai Üzem tulajdonosa), valamint fia, Vince László (1921-?) irathagyatéka, érdekes dokumentumokkal, közte zsidókra vonatkozó rendelkezések alól mentesítő okiratok (3 db), közmunkaszolgálattal kapcsolatos irat, állampolgársági bizonyítvány, születési és házassági anyakönyvi kivonatok, iparigazolványok, stb., változó állapotban.
19639.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Régi Tóra tekercs töredéke, pergamen, hiányos, sérült, foltos, penészes, cca 54x230 cm.
19640.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Ezüst (Ag) besamin tartó. 1854, 13 latos jelzés, AS mesterjegy, m: 36,5 cm, 322g /// Silver (Ag) Besamim Container, 1854, 13-lot mark, maker's mark AS, height 36.5 cm, weight 322 g.
19641.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00
Minimales Gebot:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
Szédertál, ezüst (Ag) XIX. sz. vége. dianás jelzéssel, GU mesterjeggyel 611g, d: 31 cm  Seder plate, silver (Ag) late 19th century. Hungary, Diana hallmark, GU master mark 611g, d: 31 cm
19642.

Szédertál, ezüst (Ag) XIX. sz. vége. dianás jelzéssel, GU mesterjeggyel 611g, d: 31 cm

Seder plate, silver (Ag) late 19th century. Hungary, Diana hallmark, GU master mark 611g, d: 31 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
440 000 HUF
1 192,41
1 375,00
Minimales Gebot:
440 000 HUF
440 000 500 000 600 000
19643.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00
Minimales Gebot:
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF