Judaica Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3492029
19632
524
Judaica
1989-1995 A Múlt és Jövő zsidó kulturális folyóirat 9 db száma (89/2., 91/1., 91/2., 91/3., 91/4., 95/1-2., 95/3., 95/4.,) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3402146
19633
524
22000
Judaica
1906 Pozsony - Rákoskeresztúr, Sonnenfeld Mathild és Stern József esküvőjére szóló üdvözlő táviratok gyűjteménye, benne az esküvői menükártyával is. Nagyrészt gépelt táviratok. Vászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, közte kissé penészesekkel is. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3449758
19634
524
Judaica
1940 Szentendre, munkásszázadnál katonai szolgálatot igazoló szolgálati jegy, Selmeczi Pál karpaszományos gyalogos részére, M. Kir. 208/3. T[ábori] V[egyes] Munkásszázad Parancsokság, fejléces papíron, pecséttel, századparancsoki aláírással, foltos. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3463888
19635
524
Judaica
1949-1950 Izraelita zsebnaptár az 5710-i zsinagógai évre noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3193344
19636
524
Judaica
1938 Zsidó pár (Pick Éva és Pelz István) esküvőjére kapott dísztáviratok gyűjteménye. Kb 50 db egészvászon kötésbe kötve noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3463881
19637
524
Judaica
1940-1941 Izraelita zsebnaptár, Steiner Árminné Könyvkereskedése noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3498336
19638
524
Judaica
cca 1940-1944 Bp., a Svéd Vöröskereszt által kiállított beutalás védett személy részére noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3502874
19639
524
80000
Judaica
cca 1919-1949 Vince Tivadar (szül. Weiss) (1895-?) zsidó származású üvegtechnikus, gyártulajdonos (Vince Tivadar ,,Pascal" Üvegtechnikai Üzem tulajdonosa), valamint fia, Vince László (1921-?) irathagyatéka, érdekes dokumentumokkal, közte zsidókra vonatkozó rendelkezések alól mentesítő okiratok (3 db), közmunkaszolgálattal kapcsolatos irat, állampolgársági bizonyítvány, születési és házassági anyakönyvi kivonatok, iparigazolványok, stb., változó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3503182
19640
524
44000
Judaica
Régi Tóra tekercs töredéke, pergamen, hiányos, sérült, foltos, penészes, cca 54x230 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3454046
19641
524
320000
Judaica
Ezüst (Ag) besamin tartó. 1854, 13 latos jelzés, AS mesterjegy, m: 36,5 cm, 322g /// Silver (Ag) Besamim Container, 1854, 13-lot mark, maker's mark AS, height 36.5 cm, weight 322 g. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
3453685
19642
524
440000
Judaica
Szédertál, ezüst (Ag) XIX. sz. vége. dianás jelzéssel, GU mesterjeggyel 611g, d: 31 cm Seder plate, silver (Ag) late 19th century. Hungary, Diana hallmark, GU master mark 611g, d: 31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
440 000 HUF
440 000 500 000 600 000
3454136
19643
524
400000
Judaica
Ezüst (Ag) menóra oroszlánok és a kőtábla ábrázolásával, samesszel. cca 1867-1920, Prága jelzett, JK monogrammal, 25x20 cm, nettó 524g /// Silver (Ag) Menorah with Lions and Ten Commandments Motif, with Samash, cca 1867-1920, Prague hallmarked, with JK monogram, 25 × 20 cm, net weight 524 g. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF