Es ist zu lizitieren
18304.
Historische Dokumenten, Handschriften
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
XX. század közepe "B. V. Védőrsége" feliratú karszalag, a szöveg alatt feltehetőleg koronás nemzeti kiscímerrel, (B.V. = Büntetés Végrehajtás, vagy Budapest Város??), sérült, 10x20 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |