Foto

Zahl der Lose: 721

Vegyes fotó tétel, vászon dobozban, különféle méretben, változó állapotban.
19339.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1865 Nagyméretű albumin fotó idős hölgyről Pécsről, 17×13 cm
19340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1936 Kislány kutyával, kartonra kasírozott fotó, üvegezett keretben, 24×16 cm
19341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1944 A Teréz takarék asztaltársaság elnöksége és választmánya. Tabló fotó kartonon 28x23 cm
19342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm
19344.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm
19345.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
ca 1940 Tolnamözs népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm
19346.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
ca 1940 Kiskunhalas népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm
19347.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
cca 1950-1960 Kb 240 db családi fotó, albumban. budapesti és vidéki városkép néhány közötte.
19348.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
cca 1900 Pécs, díszes lovas fogatok 2 db fotó Zelesny Károly, Pécs 28x22 cm
19349.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
ca 1940 31 db esküvői fotó klf korokból
19350.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Nemere László: Gúnyos mosoly c. filmjéről készült 15 db eredeti, jelzett filmfotó Domonkos László és Csabafi Attila felvételei 24x16 cm + kapcsolódó újságcíkk és levelezés
19351.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF