Foto

Zahl der Lose: 721

ca 1860-1870 Fotótörténeti gyűjtemény 130 db kiváló állapotú vizitkártyával és kabinetfotóval, mind magyar fényképészek műtermeiből, beazonosítani való nemes urakkal és hölgyekkel, korabeli fém veretes plüss albumban. Nagyon szép anyag!
19327.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
1926 Fiatal lány portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Herz Henrik budapesti műterméből, ceruzával jelzett, sérült karton, 23x17 cm, karton: 32x24 cm
19328.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
,,1929. június 30-án az egri Ó-Kaszinóban találkozunk", fénykép formájában sokszorosított emléklap, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérüléssel, 22,5x16,5 cm, karton: 29x22 cm
19329.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1900-1970 Fotó hagyaték, néhány régi fotóval, sok családi, járművek, néhány vizitkártya, 3 db albumban, kb 100 db fotó
19330.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2 db lokomotívokat ábrázoló, nagyméretű modern fotó, az egyik üvegezett keretben, 30x40 cm, 29x38,5 cm, keret: 34x43,5 cm
19331.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1920 "The Waycleanse Co. Gas-Electric Suction Street Sweeper" utcaseprőgép, fotó, vászonra kasírozva, 18x24 cm + fekete-fehér nyomat, kis lapszéli szakadással, saroktöréssel, 6x10 cm, lapméret: 15,5x23 cm
19332.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1920-1925 Az olasz Societa Nicola Romeo di Saronno vállalat által gyártott mozdony vezetőfülkéje, fotó, jelzés nélkül, 23x17 cm // cca 1920-1925 Interior of the driver's cab of a locomotive built by the Italian Societa Nicola Romeo di Saronno company, photo, unmarked, 23x17 cm
19333.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1930 2 db Halie raszter fólia fényképek előhívásához (használatával az előhívott kép speciális, rézkarcot utánzó illetve szövetszerű hatást kap), 10x15 cm és 6,5x9 cm formátum, eredeti csomagolásban
19334.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1925 Cséplés géppel. 10x15 cm Keretben
19335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1920-1940 Kislányból nő lesz, 120 db családi fotó, nagyrészt egy lány felnövéséről, régi albummal.
19336.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1960-1970 15 db. nagyrészt labdarúgással kapcsolatos fotó vegyes állapotban
19337.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1931 Hutter és Lever rt. Magyar-Holland margaringyárak rt. a rákospalotai olajgyárben töltött délután emlékére. nagy méretű fotó, kartonon 33x25 cm
19338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF