1901 A Központi Kárpátok. Die Central-Karpathen. Tátra-fotókkal illusztrált leporello, magyar és német nyelvű feliratokkal. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (fekete-fehér fotók: Tátrafüred, Uj Tátrafüred, Alsó-Tátrafüred, Nagy-Tarpataki vízesés, Kohlbach-Szálloda, Zerge-Szálloda, Schlesierhaus und Blumengartentum (Sziléziai-ház), Felkai-tó, Csorbai-tó és Tátra, Poprádi tó és menház, Békató és Tengerszemcsúcs, Halastó) t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello négy részre szakadt, egy fotó sarkán, a kartonon a fotót nem érintő hiánnyal, 11x16 cm, kötés: 17x11 cm /
1901 Die Central-Karpathen. The Central Carpathians. Tatra album, with black-and-white photographs. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (Schmeck mit Gerlsdorfer, Schlagendorfer u. Lomnitzerspitze; Neu-Schmecks,Unter-Schmecks, Gross-Kohlbachfall, Hotel Kohlbach mit Lomnitzerspitze, Gross-Kohlbach, Gemsenwirt, Schlesierhaus und Blumengartentum, Felker-See und Granatwand, Csorba-See mit Tatra, Poppersee und Hütte, Frosch-See und Meeraugespitze, Fischsee und Meeraugespitze) t. Gilt linen binding, with damaged and worn cover, leporello torn into four parts, and one photo's corner damaged,11x16 cm, binding: 17x11 cm.
1933 A Magas-Tátráról készült légi felvételek, 2 db fotó, az egyik hátoldalán részletes adatokkal, 11x16 cm körüli méretben // 1933 Aerial photographs of the High Tatras (Vysoké Tatry), 2 pcs, one with detailed description on the reverse, around 11x16 cm
cca 1900 Lourdes-i Miasszonyunk szentélyének és a Szeplőtelen Fogantatás Bazilika és a Massabielle-barlang fotói, 4 db fotó kartonon, foltos kartonnal, a kartonon bejegyzésekkel, 15x21 cm és 16x22 cm
cca 1900 Bagnéres-de-Luchon, Lac d'Oo, Bagnéres-de-Bigorre francia települések, helyszínek fotói (Pireneusok), 5 db fotó kartonon, foltos kartonnal, feliratozva, 12x16 cm és 11x17 cm közötti méretben