Foto

Zahl der Lose: 721

1901 A Központi Kárpátok. Die Central-Karpathen. Tátra-fotókkal illusztrált leporello, magyar és német nyelvű feliratokkal. Dresden und Berlin, 1901, Stengel &amp; Co., 12 (fekete-fehér fotók: Tátrafüred, Uj Tátrafüred, Alsó-Tátrafüred, Nagy-Tarpataki vízesés, Kohlbach-Szálloda, Zerge-Szálloda, Schlesierhaus und Blumengartentum (Sziléziai-ház), Felkai-tó, Csorbai-tó és Tátra, Poprádi tó és menház, Békató és Tengerszemcsúcs, Halastó) t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello négy részre szakadt, egy fotó sarkán, a kartonon a fotót nem érintő hiánnyal, 11x16 cm, kötés: 17x11 cm /  1901 Die Central-Karpathen. The Central Carpathians. Tatra album, with black-and-white photographs. Dresden und Berlin, 1901, Stengel &amp; Co., 12 (Schmeck mit Gerlsdorfer, Schlagendorfer u. Lomnitzerspitze; Neu-Schmecks,Unter-Schmecks, Gross-Kohlbachfall, Hotel Kohlbach mit Lomnitzerspitze, Gross-Kohlbach, Gemsenwirt, Schlesierhaus und Blumengartentum, Felker-See und Granatwand, Csorba-See mit Tatra, Poppersee und Hütte, Frosch-See und Meeraugespitze, Fischsee und Meeraugespitze) t. Gilt linen binding, with damaged and worn cover, leporello torn into four parts, and one photo's corner damaged,11x16 cm, binding: 17x11 cm.
18868.

1901 A Központi Kárpátok. Die Central-Karpathen. Tátra-fotókkal illusztrált leporello, magyar és német nyelvű feliratokkal. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (fekete-fehér fotók: Tátrafüred, Uj Tátrafüred, Alsó-Tátrafüred, Nagy-Tarpataki vízesés, Kohlbach-Szálloda, Zerge-Szálloda, Schlesierhaus und Blumengartentum (Sziléziai-ház), Felkai-tó, Csorbai-tó és Tátra, Poprádi tó és menház, Békató és Tengerszemcsúcs, Halastó) t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello négy részre szakadt, egy fotó sarkán, a kartonon a fotót nem érintő hiánnyal, 11x16 cm, kötés: 17x11 cm /

1901 Die Central-Karpathen. The Central Carpathians. Tatra album, with black-and-white photographs. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (Schmeck mit Gerlsdorfer, Schlagendorfer u. Lomnitzerspitze; Neu-Schmecks,Unter-Schmecks, Gross-Kohlbachfall, Hotel Kohlbach mit Lomnitzerspitze, Gross-Kohlbach, Gemsenwirt, Schlesierhaus und Blumengartentum, Felker-See und Granatwand, Csorba-See mit Tatra, Poppersee und Hütte, Frosch-See und Meeraugespitze, Fischsee und Meeraugespitze) t. Gilt linen binding, with damaged and worn cover, leporello torn into four parts, and one photo's corner damaged,11x16 cm, binding: 17x11 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
cca 1970-1980 Pretoria, Dél-Afrikai Köztársaság, 6 db sajtófotó, MTI Külföldi Képszolgálat, a hátoldalon feliratozva, vegyes állapotban, 18x13 cm
18869.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1933 A Magas-Tátráról készült légi felvételek, 2 db fotó, az egyik hátoldalán részletes adatokkal, 11x16 cm körüli méretben // 1933 Aerial photographs of the High Tatras (Vysoké Tatry), 2 pcs, one with detailed description on the reverse, around 11x16 cm
18870.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1894 Strasbourg (Strassburg), leporelló 11 db keményhátú fotóval (hiányos), Römmler &amp; Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, ázásnyomokkal, a leporelló sérült, több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
18871.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
18872.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
18873.

cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm

cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
cca 1880-1890 Kazán-szoros (Duna, Vaskapu, Orsova), feliratozott keményhátú fotó Hutterer műterméből, 13×17,5 cm
18874.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1900 Resicabánya látképe, 3 részes panoráma fotó kartonon, 12x39 cm
18875.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
cca 1910-30 Drina folyó, keményhátú fotó, jelzés nélkül (Hollenzer László?), kissé kopott, 32,5x26,5 cm
18876.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1917 Kisköre, Tisza-híd építése nagyméretű fotó, kartonon, 22,5x29,5 cm
18877.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
cca 1900 Lourdes-i Miasszonyunk szentélyének és a Szeplőtelen Fogantatás Bazilika és a Massabielle-barlang fotói, 4 db fotó kartonon, foltos kartonnal, a kartonon bejegyzésekkel, 15x21 cm és 16x22 cm
18878.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1900 Bagnéres-de-Luchon, Lac d'Oo, Bagnéres-de-Bigorre francia települések, helyszínek fotói (Pireneusok), 5 db fotó kartonon, foltos kartonnal, feliratozva, 12x16 cm és 11x17 cm közötti méretben
18879.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF