Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

19 000 22 000 26 000

Rufpreis:

18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD

Minimales Gebot:

19 000 HUF

Beschreibung:

1901 A Központi Kárpátok. Die Central-Karpathen. Tátra-fotókkal illusztrált leporello, magyar és német nyelvű feliratokkal. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (fekete-fehér fotók: Tátrafüred, Uj Tátrafüred, Alsó-Tátrafüred, Nagy-Tarpataki vízesés, Kohlbach-Szálloda, Zerge-Szálloda, Schlesierhaus und Blumengartentum (Sziléziai-ház), Felkai-tó, Csorbai-tó és Tátra, Poprádi tó és menház, Békató és Tengerszemcsúcs, Halastó) t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello négy részre szakadt, egy fotó sarkán, a kartonon a fotót nem érintő hiánnyal, 11x16 cm, kötés: 17x11 cm /

1901 Die Central-Karpathen. The Central Carpathians. Tatra album, with black-and-white photographs. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (Schmeck mit Gerlsdorfer, Schlagendorfer u. Lomnitzerspitze; Neu-Schmecks,Unter-Schmecks, Gross-Kohlbachfall, Hotel Kohlbach mit Lomnitzerspitze, Gross-Kohlbach, Gemsenwirt, Schlesierhaus und Blumengartentum, Felker-See und Granatwand, Csorba-See mit Tatra, Poppersee und Hütte, Frosch-See und Meeraugespitze, Fischsee und Meeraugespitze) t. Gilt linen binding, with damaged and worn cover, leporello torn into four parts, and one photo's corner damaged,11x16 cm, binding: 17x11 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF