Es ist zu lizitieren
19318.
Foto
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
cca 1933-1934 2 db iskolai tablófotó, a hátoldalakon feliratozással, Rákosszentmihály, Károlyi Foto, kopott, kissé sérült kartonokkal, 11x15 cm és 11x16 cm közötti méretben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |