4 db hegymászókalauz: Sugár István szerk: Oszoly. Bp., 1977. Dedikált! + Kalauz. Miskolc, 1984. Hetesz.; Csóka- és báránykő mini mászókalauza. - Steib Brothers, Cseszneki hegymászó iskola + Franz Tursky: Führer durch die Goldberg Gruppe
Krilov István - Unger Richard: Bronzkor. Budakalásztól Borasig. 2004-2009. Szombathely, 2009, Savaria Post Kft., 176 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. A szombathelyi Haladás labdarúgóklub története legjobb eredményét nyerte, bronzérmet, a 2008/2009-es idényben. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
Déván István: A modern sísport. Az ugrás és futás technikája és tréningje. Budapest, 1923, Athenaeum. 188 (4) p. Kiadói papírborítóval. Borító a fűzésnél elvált.
[Alpesi hegyeket bemutató nagy, képes munka] Rothpletz, August: Alpine Majestäten und ihr Gefolge. Die Gebirgswelt der Erde in Bildern. Erster Band (280 Ansichten aus der Gebirgswelt, mit einleitendem Text und einer Einteilungskarte der Alpen von Prof. Dr. A. Rothpletz) 271képpel. München: 1901 Vereinigte Kunstanstalten Festett egészvászon kötésben, a fűzés belül szétvált. Neidenbachh Emil ex librisével
Hugh Hastings: Deep Blue. A behind-the-scenes portrait of Chelsea FC in the 1970's and 80's. Photographs by Hugh Hastings. With a Foreworld by Chelsea legend Peter Bonetti. 2005., Retrobooks.co.uk., 240 p. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Bocsák Miklós - Imre Mátyás: Kivégzés. Simon Tibor élete és halála. hn., 2002, Szerzői, 255+17 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Simon Tibor (1965-2002) labdarúgó, a Ferencvárosi TC válogatott játékosa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Marczinka Zoltán: Kézilabdázás. Egy átfogó tanulmány a játékról. Bp., 1994, Trio Budapest Kiadó. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Holger Preuss: Az olimpiai játékok gazdasági háttere. Az 1972-2008. évi olimpiai játékok összehasonlítása. Bp, é.n., Sanoma Budapest Kiadói Zrt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
Both József: A futball egy nagy játék. I. kötet - Képzés. Az edző, a játékos és az edzés. Bp.-Herminamező, 1999, Both és Társa Bt. Kiadói kartonált papírkötés.