Es ist zu lizitieren
22004.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Szabolcs vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. (Magyarország monografiája.) Bp., [1900], Apollo Irodalmi Társaság (Légrády-ny.), XV+[1]+574 p. +12 (közte 4 színes) t. + 2 (kihajtható térképek) t. Aranyozott egészvászon-kötésben, pótolt címlappal, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |