Es ist zu lizitieren
22128.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
9 500 HUF
Stieler, Karl - Paulus, Eduard - Kaden, Woldemar: Italien. Eine Wanderung von den Alpen bis zum Aetna. In Schilderungen von - - . Stuttgart, 1876, J. Engelhorn. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, ázott, sérült borítóval és gerinccel, kissé dohos, helyenként sérült lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |