Es ist zu lizitieren
22039.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Stanley, [Henry Morton]: A legsötétebb Afrikában. Emin pasának, Ekvátoria kormányzójának fölkeresése, megszabadítása és visszavonulása. I. kötet. Bp., 1891, Ráth Mór, XIX+[1]+683+[1] p.+ 3 t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és fűzéssel, néhány kijáró lappal. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |