Es ist zu lizitieren
22000.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 HUF
M. Bazin: Chine Moderne ou Description Historique, Géographique et Littéraire de ce vaste Empire, d'Aprés des Documents Chinois. Seconde Partie: Arts, Littératrue, Moeurs, Agriculture, Histoire, Naturelle, Industrie, etc. Paris, 1853., L' Univers., (Firmin Didot Fréres), 4+675 p.+15 (acélmetszetek) t. + 1 (Plan de Pé-King, kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |