Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

20 000 24 000 28 000

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Minimales Gebot:

20 000 HUF

Beschreibung:

M. Bazin: Chine Moderne ou Description Historique, Géographique et Littéraire de ce vaste Empire, d'Aprés des Documents Chinois. Seconde Partie: Arts, Littératrue, Moeurs, Agriculture, Histoire, Naturelle, Industrie, etc. Paris, 1853., L' Univers., (Firmin Didot Fréres), 4+675 p.+15 (acélmetszetek) t. + 1 (Plan de Pé-King, kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF