Es ist zu lizitieren
22013.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
9 000 HUF
Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai. Képekkel, térképekkel, autographokkal. I-IV. köt. I-II. köt.: Saját emlékiratai és útleírásai. I-II. kötet. Fordította Jókai Mór.; III-IV. köt.: Életrajz. Írta: - -. I-II. kötet. [Bp.], 1888-1891., Ráth Mór,
1 sztl. lev.+ 1 (címkép, fekete-fehér képtábla) t.+4+413+3 p.+17 sztl. lev.+4 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (kihajtható kézirathasonmás) t.; 1 sztl. lev.+1 (címkép, fekete-fehér képtábla) t. + 4+310+LIX p.+5 (fekete-fehér képtáblák) t.+1 (kihajtható térkép) t.; 1 sztl. lev.+ 1 (címkép, fekete-fehér képtábla) t. +4+351 p.+13 sztl. lev.+5 (fekete-fehér képtáblák) t.; 1 (címkép, fekete-fehér képtáblák) t.+4+423+II p.+4 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (kihajtható térképek) t. + 1 (kihajtható kézirathasonmás) t. Több papírborítót bekötöttek (9+2+7 füzet: I-XV.,XVII, XXXI-XXXII.)
3 kötet címlapján Szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey parancsőrtisztje, emlékíró, árvaszéki helyettes elnök, önkéntes tűzoltó-egyletek szervezőjének névbejegyzéseivel.
Korabeli átkötött félvászon-kötések, festett lapélekkel, kopott, foltos borítókkal, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel, laza fűzésekkel, néhány lap kijár, 4 kihajtható tábla szakadt, sérült.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |