Es ist zu lizitieren
22179.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Buda és Pest 1686. évi visszafoglalásának egykorú irodalma. 1683 - 1718. (Bibliográfia). (Bp. 1936. Fővárosi Könyvtár). 190 l. A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapest Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai. III. aranyozott félbőr kötésben, gerincen sérüléssel
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |