Es ist zu lizitieren
22072.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,[1907.],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 480 p. Ötödik kiadás. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel, litho elülső szennylappal. Korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós, díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |