Es ist zu lizitieren
23851.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Feleky Hugó:
A húgycső betegségeinek urethoskopiai kórjelzése és orvoslása. (Dedikált.)
Budapest, 1916. Universitas Könyvkiadó Társaság (Nyugat-nyomda). VIII + 230 p. + 5 t. (színes). Egyetlen kiadás.
Dedikált: "Mélyen tisztelt barátjának, prof. dr. Borszéky Károly egyetemi tanár úrnak szeretettel: Feleky Húgó".
Feleky Hugó (1861-1932) orvos, egyetemi tanár, a budapesti poliklinika urológusa, a nemi betegségek elleni küzdelem jegyében megalapította a Teleia Egyesületet, amelynek rendelőjében ő látta el a főorvosi teendőket. Oldalszámozáson belül orvosi műszereket és eljárásokat bemutató illusztrációkkal gazdagon illusztrált szakmunka.
Prov.: Dr. Borszéky Károly (1875-1933) a budapesti poliklinika sebész főorvosa, a sebészeti műtéttan egyetemi tanára.
Illusztrált, enyhén sérült gerincű, kissé foltos kiadói vászonkötésben, felül színes festésű lapszélekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |