Es ist zu lizitieren
23849.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
22 000 HUF
Dávid Lajos: Gyógyszerészet I. kötet.: Gyógyszervizsgálat. 1. rész: Minőleges vizsgálatok. Szeged, 1927, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 512 p. 'Nagyvárad, "Irgalmasrend" Gyógyszertár' bélyegzéssel. Átkötött egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, jó állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |