Es ist zu lizitieren
23847.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
Adolf Müller - Karl Müller: Thiere der Heimath. Bände I-II. Deutschlands Säugethiere und Vögel. Geschildert von - und - -. Mit Original- Illustrationen in Farbendruck nach Zeichnungen und Aquarellen von C. F. Deiker und Adolf Müller.
Estes Buch: A. Allgemeiner Theil. B. Wesen und Wandel der Säugetiere.;
Zweites Buch: Wesen und Wandel der Vögel.;
Kassel, 1897., Theodor Fischer, 8+291 p.+20 (színes képtáblák) t. +2 (az egyik fekete-fehér képtábla) t.; 8+365 p.+25 (színes képtáblák) t. Német nyelven. Dritte Auflage. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken kis sérülésekkel, az I. kötet eleje és első néhány lapja foltos.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |