Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 30

Cseszák Imre: Mit mondanak rólunk a csillagok. Schubert Péter grafikáival illusztrált. Herner Lajos fotóival. [Szekszárd], 1975, Szekszárdi Nyomda. Megjelent 400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói keménykötés.
24610.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db számozott minikönyv: 44 Jewish Bookplates from Hungary. / 44 Magyar zsidó exlibris. (192./200). + Old Matchbox Labels from Hungary. / Régi magyar gyufacímkék. (39./200). Bp.-Békéscsaba, 2014-2015, Cellmed Invest Bt. - MMBKT. Kiadói kartonált papírkötés.
24611.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 darab minikönyv, közte Magyar városok címerei, kopással.
24612.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fábián Gábor: Napóleon önéletírása. [Kaposvár], 1986, Somogy Megyei Nyomdaipari Vállalat Az 1829-es kiadás reprintje. Minikönyv. Megjelent összesen 200 példányban, 100 példány valódi bőrkötésben, piros számokkal, 100 példány valódi bőrkötésben, fekete számokkal. De ez számozatlan példány! Kiadói aranyozott egészbőr-kötés.
24613.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
László Péter: Bemutatjuk Veszprémet. Veszprém, 1988., (Pannon-ny.) Megjelent 2000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés.
24614.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mihail Gorbacsov: A szovjet nép halhatatlan hőstette. [Bp.], 1985, Kossuth. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 példány számozva. De ez számozatlan. Kiadói kartonált papírkötés. + Felszabadult hazánk. [Bp.],én., Zrinyi. Kiadói kopott nyl-kötés.
24615.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF