Es ist zu lizitieren
22982.
Bücher: Militaria
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 500 HUF
Marjay Frigyes: HÅ‘seink. Összeáll.: Dr. - -. Bp., 1944, Hollóssy János, 180 p. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott, tiltott könyvek listáján. Kiadói papÃrkötés, kiadói illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban, kopott, sérült borÃtóval. Felvágatlan lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |