Es ist zu lizitieren
24640.
Bücher: Märchen
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Gaal Mózes: Achilles haragja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 1 (színes) t.+ 99+(3) p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |