Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

2 400 2 800 3 200

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Minimales Gebot:

2 400 HUF

Beschreibung:

Székely Béla: Az antiszemitizmus és története. Budapest, (1936) A ,,Tabor" kiadása (Hungária Nyomda Rt.) 382 + [2] p. Egyetlen magyar kiadás. Székely Béla (1891-1955) költő, újságíró, mélylélektani szakíró, az Emberismeret nevű pszichológiai és grafológiai lap szerkesztője. Szociálpszichológiai szakmunkája a zsidóságot sújtó előítéletek mélylélektani alapjait, illetve történetét nyomozza az ókortól a kortárs időkig. A kötet a szerző fordításában később portugál nyelven is megjelent. Az első nyomtatott oldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Aranyozott, sérült, enyhén hiányos gerincű kiadói félbőr kötésben.

Teilen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF