Es ist zu lizitieren
22673.
Bücher: Geschichte
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Rüstow, [Friedrich Wilhelm]: Az 1870-71-ki Porosz-Franczia háború. Pest, 1871., Ráth Mór, 495 p. + 6 (térképek, közte 5 kihajtható) t. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, néhány kissé foxing foltos lappal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |