Es ist zu lizitieren
22565.
Bücher: Geschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Pulszky Ferenc: Életem és korom. I-II. köt. Bp., 1884, Franklin-Társulat, 1 t.+ [6]+504 p.; 541+[1] p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |