Es ist zu lizitieren
22663.
Bücher: Geschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Kovács Gábor, Dr.: A szociálizmus. A szerző, Kovács Gábor (1883-1920) közgazdasági író, egyetemi tanár által ALÁÍRT példány. "Prof. Kovács. IV/3.- 1919." Bp., 1907, Stampfel, 231+9 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült címlappal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |