Es ist zu lizitieren
22582.
Bücher: Geschichte
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 HUF
[Ignaz Aurelius Fessler/Fesserl Ignác Aurél (1756-1839)] J. A. Fesserl: Die Geschichte der Ungern und ihrer Landsassen. Dritter Theil: Die Ungern unter Königen aus verschiedenen Häusern. Erster Band. Erzählet von - -.
Leipzig, 1816, Johann Friedrich Gleditsch, XXIV+1083+3 p. + 1 (kihajtható, részben színezett rézmetszetű térkép: Charte von Ungarn, Siebenburgen, Slavonien, einem Theil von Croatien, und Ost-Galicien, nebst der Moldau, Walachey und andern angrenzenden Ländern) t. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, a térkép illesztésén kis szakadással, a térképen hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, a hátsó szennylapon hajtásnyommal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |