Es ist zu lizitieren
22610.
Bücher: Geschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Grünwald Béla: A régi Magyarország. 1711-1825. Bp., 1888, Franklin-Társulat, XIV+[2]+576 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval, helyenként ceruzás bejegyzésekkel. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |