Es ist zu lizitieren
22599.
Bücher: Geschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Ezeréves Magyarország. XIII. Leo pápa és a magyar katholikus főpásztorok ünneplő szava papjaik- és híveikhez a magyar honfoglalás ezredik évfordulója alkalmából. Összegyűjté és kiadja: a Szent István-társulat. Bp., 1896, Athenaeum-ny.,VIII+248 p. Kiadói, aranyozott, enyhén kopott vászonkötésben
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |