Es ist zu lizitieren
22958.
Bücher: Geschichte
600 HUF
1,63 EUR, 1,88 USD
600 HUF
Carlyle, Thomas: On Heroes, Hero-Worship and the Heroic in History. Edited, with Notes and Introduction, by Annie Russell Marble. New York, 1904. The Macmillan Company (Norwood Press, Norwood). XXXVI + 417 + [7] p. Thomas Carlyle (1795-1881) skót esszéíró, történetíró és filozófus esszégyűjteménye a kiemelkedő személyiségek emberi történelemre gyakorolt hatását vizsgálta. Az esszégyűjtemény a filozófus hat előadásából áll össze, melyeket 1840 májusában tartott népes közönség előtt. A Hősökről való eszmefuttatás eredeti nyelven először 1841-ben jelent meg, jegyzetelt kiadásunk először 1897-ben. Az első előzéken régi kereskedelmi könyvjegy. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |