Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

600 700 800

Rufpreis:

600 HUF
1,63 EUR, 1,88 USD

Minimales Gebot:

600 HUF

Beschreibung:

Carlyle, Thomas: On Heroes, Hero-Worship and the Heroic in History. Edited, with Notes and Introduction, by Annie Russell Marble. New York, 1904. The Macmillan Company (Norwood Press, Norwood). XXXVI + 417 + [7] p. Thomas Carlyle (1795-1881) skót esszéíró, történetíró és filozófus esszégyűjteménye a kiemelkedő személyiségek emberi történelemre gyakorolt hatását vizsgálta. Az esszégyűjtemény a filozófus hat előadásából áll össze, melyeket 1840 májusában tartott népes közönség előtt. A Hősökről való eszmefuttatás eredeti nyelven először 1841-ben jelent meg, jegyzetelt kiadásunk először 1897-ben. Az első előzéken régi kereskedelmi könyvjegy. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF