Es ist zu lizitieren
22549.
Bücher: Geschichte
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 HUF
Bodnár István - Gárdonyi Albert: Bezerédj István (1796-1856) I-II. kötet. Magyar Történelmi Életrajzok. Bp., 1920, Magyar Történelmi Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |