Es ist zu lizitieren
22590.
Bücher: Geschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
A Magyar Nemzet Története I. köt.: Magyarország a királyság megalapításáig. Szerk.: Szilágyi Sándor. Vaszary Kolos bevetésével. Írták: Fröhlich Róbert, Kuzsinszky Bálint, Nagy Géza, Marczali Henrik. Bp., 1895, Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bekötött eredeti elülső papírborítóval. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, kissé sérült kötéssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |