Es ist zu lizitieren
24289.
Bücher: Bahn. Lokomotive
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 HUF
Szitnyai Jenő (szerk.): Nemzetközi Vasútegylet általános vasúti szakszótár. Magyar rész. 1962, MÁV. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |