Es ist zu lizitieren
23103.
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Rózsa, György: Évolution générale et développements régionaux en histoire de l'art. Tome I-III. Tome I-II.: Textes. Tome III.: Tables. Actes du XXII. Congrés International d'Histoire de l'Art Budapest 1969. Sour la direction de - -. Bp., 1972., Akadémiai, 762 p.; 883 p.; 574 p.
Több nyelven: francia, német angol nyelven. A III. kötet rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |