Es ist zu lizitieren
23138.
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Megfagyott Muzsikus 1931. [19. évfolyam.] (Írták és rajzolták az építészhallgatók. Kiadták a harmadéves építészek. Szerkesztette a tízes bizottság.) [Bp.], 1931.,(Műegyetem),[Műegyetemi-ny.], 73 + [7] p. Számozott (18./100) példány.! Szövegközti és egész oldalas rajzokkal gazdagon illusztrált. Gábor László (Skafa), Pogány Frigyes (Futóbolond II.), Rimner János írásával és rajzaival. Kiadói egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |