Es ist zu lizitieren
42233.
Slowakei
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
7 500 HUF
1908 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatak füred. 2-részes kihajtható panorámalap. Cattarino Sándor kiadása 189. sz. / Wildbad Kohlbach / hotel, mountain peak, spa. 2-tiled folding panoramacard (hajtásnál kopott / worn at fold)
T3
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |