Plakat

Zahl der Lose: 231

Bánki László (1916-1991): Biztosított utazás, 1969. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, 82x56,5 cm. Feltekerve. Hajtásnyommal. Lapszéli egészen apró szakadással.
11250.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
2011 Barátság extrákkal, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 97,5x68 cm
11251.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1977 Benkó Dixieland Band plakát, papír, Design. Diner Tamás, Sajnovits Sándor, Globus Nyomda, gyűrődésekkel, apró lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 84x59 cm
11252.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi &amp; Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm.
11253.

Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi & Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
1995 Blaski János-Láng Tamás: Jiri Menzel - Ivan Csonkin, filmplakát, jelzett a plakáton, feltekerve, 59,5x42 cm
11254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2022 Blokád, filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, apró lapszéli szakadásokkal, kisebb gyűrődésekkel, hátoldalán ázásnyommal, 98x68 cm
11255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1965 Bólyi MEDOSZ S. E. labdarúgó-kézilabda plakát, papír, Pécsi Szikra Ny. mohácsi t., hajtásnyommal, 42×59 cm.
11256.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1972 Budapest száz éve 1873-1973, kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban, plakát, papír, Egyetemi Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 82x56,5 cm
11257.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1974 Butterflies are free, velva print, plüsshatású poszter. Jelzett a plakáton. Kissé sérült. Feltekerve. 88x58 cm
11258.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
11259.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
ca 1960 Állami sorsjegy kisplakát, apró szakadással, 17x24 cm
11260.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1970 Az üveg művészete kisplakát, villamosplakát 17x24 cm
11261.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen