Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3417658
31452
522
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
1976. "Hetvenöt éves a Vasgyári Kórház 1976 " kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:XF, patina, ragasztónyom a hátoldalán noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3504376
31453
522
Numismatik
1982. "1932 Kecskemét 1982 / 50 éves a Magyar Pathologusok Társasága " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (47,5mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3030041
31454
522
Numismatik
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3417155
31455
522
Numismatik
2001. "100 éves az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - Dr. Korányi Frigyes / Alapításunk emlékére 1901-2001 " bronz emlékérem dísztokban (42mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3385016
31456
522
Numismatik
2010. "Doctor Lvdovicvs Marton Centenarivm MMX " egyoldalas, öntött bronz plakett Dr. Marton Lajos belgyógyászt ábrázoló bronz emlékérem (71mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3485615
31457
522
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest " kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF patina, ph. Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress " two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "Lajos Berán" (1882-1943), (45mm) C:XF patina, edge error HP.: 1331. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3425044
31458
522
Numismatik
Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446745
31459
522
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "FODOR JÓZSEF 1843-1901 " kétoldalas bronz, vert emlékérem (60mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471944
31460
522
Numismatik
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts " bronz emlékérem (40mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460554
31461
522
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969 " kétoldalas, öntött, bronz emlékérem (92mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3323661
31462
522
Numismatik
Pató Róza (1934-) 2007. "Markusovszky Lajos Alapítvány " bronz emlékérem (162mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3323655
31463
522
Numismatik
Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János " bronz emlékérem (91mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen