Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 104

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Petőfi Sándor" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31557.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kína DN "Kínai horoszkóp" 12xklf ezüstözött, kétoldalas multicolor plakett + 24xklf kínai bélyeg 1992-2003 között, albumban, karton díszdobozban T:PP egyiken kis patina, az album az illesztésnél erősen kopott China ND "Chinese Horoscope" 12xdiff silver plated, double-sided multicolor plaque + 24xdiff Chinese stamps between 1992-2003, in album, in cardboard gift box C:PP small patina on one, the album is heavily worn at the joints
31558.

Kína DN "Kínai horoszkóp" 12xklf ezüstözött, kétoldalas multicolor plakett + 24xklf kínai bélyeg 1992-2003 között, albumban, karton díszdobozban T:PP egyiken kis patina, az album az illesztésnél erősen kopott
China ND "Chinese Horoscope" 12xdiff silver plated, double-sided multicolor plaque + 24xdiff Chinese stamps between 1992-2003, in album, in cardboard gift box C:PP small patina on one, the album is heavily worn at the joints

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Német Birodalom / Szászország 1917. 3M Ag "Bölcs Frigyes - A reformáció 400. évfordulója" érme jelzett utánverete (20g/0.900/40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP  German Empire / Saxony 1917. 3 Mark Ag "The Weise Friedrich - 400th Anniversary of the Reformation" coin marked restrike (20g/0.900/40mm) in capsule, with certificate C:PP
31559.

Német Birodalom / Szászország 1917. 3M Ag "Bölcs Frigyes - A reformáció 400. évfordulója" érme jelzett utánverete (20g/0.900/40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP

German Empire / Saxony 1917. 3 Mark Ag "The Weise Friedrich - 400th Anniversary of the Reformation" coin marked restrike (20g/0.900/40mm) in capsule, with certificate C:PP

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Christian Wulff 2010-2012" és "Horst Köhler 2004-2010" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Christian Wulff 2010-2012" and "Horst Köhler 2004-2010" both in capsules (33mm) C:UNC
31560.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Christian Wulff 2010-2012" és "Horst Köhler 2004-2010" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Christian Wulff 2010-2012" and "Horst Köhler 2004-2010" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gerhard Schröder 1998-2005" és "Angela Merkel seit 2005" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gerhard Schröder 1998-2005" and "Angela Merkel seit 2005" both in capsules (33mm) C:UNC
31561.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gerhard Schröder 1998-2005" és "Angela Merkel seit 2005" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gerhard Schröder 1998-2005" and "Angela Merkel seit 2005" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gustav Heinemann 1969-1974" és "Walter Scheel 1974-1979" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gustav Heinemann 1969-1974" and "Walter Scheel 1974-1979" both in capsules (33mm) C:UNC
31562.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gustav Heinemann 1969-1974" és "Walter Scheel 1974-1979" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gustav Heinemann 1969-1974" and "Walter Scheel 1974-1979" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Helmut Schmidt 1974-1982" és "Helmut Kohl 1982-1998" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Helmut Schmidt 1974-1982" and "Helmut Kohl 1982-1998" both in capsules (33mm) C:UNC
31563.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Helmut Schmidt 1974-1982" és "Helmut Kohl 1982-1998" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Helmut Schmidt 1974-1982" and "Helmut Kohl 1982-1998" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Joachim Gauck 2012-2017" és "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Joachim Gauck 2012-2017" and "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" both in capsules (33mm) C:UNC
31564.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Joachim Gauck 2012-2017" és "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Joachim Gauck 2012-2017" and "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Karl Carstens 1979-1984" és "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Karl Carstens 1979-1984" and "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" both in capsules (33mm) C:UNC
31565.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Karl Carstens 1979-1984" és "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Karl Carstens 1979-1984" and "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Konrad Adenauer 1949-1963" és "Ludwig Erhard 1963-1966" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Konrad Adenauer 1949-1963" and "Ludwig Erhard 1963-1966" both in capsules (33mm) C:UNC
31566.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Konrad Adenauer 1949-1963" és "Ludwig Erhard 1963-1966" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Konrad Adenauer 1949-1963" and "Ludwig Erhard 1963-1966" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" és "Willy Brandt 1969-1974" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" and "Willy Brandt 1969-1974" both in capsules (33mm) C:UNC
31567.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" és "Willy Brandt 1969-1974" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" and "Willy Brandt 1969-1974" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Roman Herzog 1994-1999" és "Johannes Rau 1999-2004" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Roman Herzog 1994-1999" and "Johannes Rau 1999-2004" both in capsules (33mm) C:UNC
31568.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Roman Herzog 1994-1999" és "Johannes Rau 1999-2004" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Roman Herzog 1994-1999" and "Johannes Rau 1999-2004" both in capsules (33mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen