Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 104

DN "Mária Terézia - egy dinasztia születése" sorozat, "Mária Karolnia Lujza érem 1768" aranyozott rézötvözet emlékérem U.P. beütéssel, tanúsítvánnyal (20mm) T:PP
31545.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
DN "Nemzetünk nagyjai - Károly Róbert" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
31546.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
DN "Világ Bélyegcsodái - Csehszlovákia 10 Korona 1919" aranyozott Cu bélyegérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (24,6x28,7mm) T:PP
31547.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
DN "Világ Bélyegcsodái - Svéd Királyság 3 Skilling 1855" aranyozott Cu bélyegérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (21,4x24,8mm) T:PP
31548.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
DN 1848. Dukát "V. Ferdinánd" aranyozott utánveret, kapszulában T:PP
31549.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
31550.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fritz Mihály (1947-) 2013. "A Magyar Himnusz 190 éves / Kölcsey Ferenc" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP
31551.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ifj. Szlávics László (1959- ) 2011. "Nagy Magyarok" sorozat 9db aranyozott Cu emlékérem tétel, benne: Szent Gellért, Petőfi Sándor, Eötvös Lóránd, Szent Margit, Hunyadi Mátyás, Munkácsy Mihály, Szent-Györgyi Albert, Kossuth Lajos, Gróf Széchenyi István (40mm) + "Nagy Magyarok" mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, benne 1db kivehető tálcával, 12db 5x5cm-es férőhellyel, használt, szép állapotban
31552.

ifj. Szlávics László (1959- ) 2011. "Nagy Magyarok" sorozat 9db aranyozott Cu emlékérem tétel, benne: Szent Gellért, Petőfi Sándor, Eötvös Lóránd, Szent Margit, Hunyadi Mátyás, Munkácsy Mihály, Szent-Györgyi Albert, Kossuth Lajos, Gróf Széchenyi István (40mm) +
"Nagy Magyarok" mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, benne 1db kivehető tálcával, 12db 5x5cm-es férőhellyel, használt, szép állapotban

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31553.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31554.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Kossuth Lajos" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31555.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31556.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen