Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3398654
31545
522
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Mária Terézia - egy dinasztia születése " sorozat, "Mária Karolnia Lujza érem 1768 " aranyozott rézötvözet emlékérem U.P. beütéssel, tanúsítvánnyal (20mm) T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3329211
31546
522
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Károly Róbert" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3398946
31547
522
Numismatik
DN "Világ Bélyegcsodái - Csehszlovákia 10 Korona 1919 " aranyozott Cu bélyegérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (24,6x28,7mm) T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3398956
31548
522
Numismatik
DN "Világ Bélyegcsodái - Svéd Királyság 3 Skilling 1855 " aranyozott Cu bélyegérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (21,4x24,8mm) T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3398787
31549
522
Numismatik
DN 1848. Dukát "V. Ferdinánd " aranyozott utánveret, kapszulában T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3506442
31550
522
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3399287
31551
522
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 2013. "A Magyar Himnusz 190 éves / Kölcsey Ferenc " ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3314276
31552
522
22000
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959- ) 2011. "Nagy Magyarok" sorozat 9db aranyozott Cu emlékérem tétel, benne: Szent Gellért, Petőfi Sándor, Eötvös Lóránd, Szent Margit, Hunyadi Mátyás, Munkácsy Mihály, Szent-Györgyi Albert, Kossuth Lajos, Gróf Széchenyi István (40mm) + "Nagy Magyarok" mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, benne 1db kivehető tálcával, 12db 5x5cm-es férőhellyel, használt, szép állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3453975
31553
522
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3454005
31554
522
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453973
31555
522
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Kossuth Lajos" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3454014
31556
522
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen