Német Szövetségi Köztársaság 1960-1970 k. "Német Légierő" aranyozott fém emlékplakett, sarkainál apró lyukakkal az akasztást segítendő (129x102mm) T:AU FRG ~1960-1970. "Deutsche Luftwaffe" gilt metal commemorative plaque with small holes in the corners for hanging (129x102mm) C:AU
Olaszország 1918. "Győzelmi emlékmedál Trento és Trieszt visszaszerzése emlékére" bronz háborús emlékmedál. Szign.: L. Sacchini (38x24mm) T:XF,VF Italy 1918. "Victory medal commemorating the recapture of Trento and Trieste" bronze war memorial medallion. Sign.: L. Sacchini (38x24mm) C:XF,VF
Olaszország 1918. "Harmadik Hadsereg 1915-1918/ Redipuglia Emlékmű" kétoldalas, részben aranyozott és műgyantázott fém emlékérem füllel, mellszalagon T:VF,F, patina Italy 1918. "Terza Armata 1915-1918 / Sacrario di Redipuglia" two-sided, partially gilded and synthetic resined metal commemorative medallion with ear, on ribbon C:VF,F, patina
Szovjetunió1960-1970 k. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:AU Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU
Szovjetunió 1970 k. "Harckocsizó" 2.- és 3. osztályú, illetve mesterfokozatú, aranyozott, zománcozott fém jelvény (3xklf) T:AU Soviet Union cca 1970. 2nd and 3rd class and master trooper badge, gilt, enamelled (3xdiff) C:AU
Szovjetunió 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:AU Soviet Union 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU
"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), St. Gallen, Eidenbenz+Co., kartonra kasírozva, 28x42 cm