https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 89

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm
1
14297.

Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm
1
14298.

Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.
1
14299.

Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm
1
14301.

IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm
1
14302.

Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm
1
14303.

Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm
1
14304.

Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm
1
14305.

Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm
1
14306.

Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm
1
14307.

XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
1
14308.

cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Hajóóra. Kvarc szerkezet, elemmel, működik fa tokkal 15x15 cm
1
14309.

Hajóóra. Kvarc szerkezet, elemmel, működik fa tokkal 15x15 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse