Es ist zu lizitieren
19765.
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Kroó György-Kárpáti János: Muzsikáló zenetörténet I-IV. kötet. Bp., 1964-1973,Gondolat. Az I. kötet második kiadás. 12+12+14+12 db hangelemez (bakelit)-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |