Militaria Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281704
19567
522
3200
Military
Feldmarschalleutnant Aurel von le Beau (1866-1922) a 17. tüzérezred parancsnoka / command of the 17th infantry division photo 17x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3273641
19568
522
Military
noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3254476
19569
522
Military
cca 1910 Katonai csoportkép, közöttük egy kukta is. 30x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3187725
19570
522
Military
cca 1900 Tüzér katona portréja, színezett fotó, jelzés nélkül, korabeli, szélein kissé foltos paszpartuban, üvegezett fakeretben, 47,5×38 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489111
19571
522
Military
2 és fél pár különféle váll-lap noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3503955
19572
522
Military
cca 1940 Magyar katonák (szovjet T-26?) harckocsival, fotó, 8,5x5,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3500298
19573
522
15000
Military
1901 Bp., Büchler & Rausnitz egyenruha árjegyzék, ceruzás jelölésekkel, 19p noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3492903
19574
522
Military
Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3262085
19575
522
30000
Military
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3491846
19576
522
Military
1917 Katonai csapatkép és vizitkártya noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489458
19579
522
Military
1917 2 db angol nyelvű I. világháborús újság: The Illustrated War News, December 5, 1917 + The War Illustrated Vol. 6 No. 132, az egyik foltos noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3485883
19580
522
Military
cca 1965, 12 darab katonai fotó, 9,5x14 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen