Militaria Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3414981
19555
522
6500
Military
1917 Porcelán hadimozsár, "Pro patria / 1914-1917" feliratokkal, sérüléssel, alja lyukasztott, d: 15 cm, m: 12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3418916
19556
522
Military
Térképtáska bőr, katonai. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3395583
19557
522
Military
Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3395584
19558
522
Military
Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3396283
19559
522
6500
Military
ca 1910 Osztrák-magyar katonák csoportképe. 4. Feldkompagnie. Nagy méretű fotó, illusztrált kartonon, keretben 37x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3396280
19560
522
Military
ca 1940 Magyar katona színezett fotója. Üvegezett keretben Fotó mérete 17x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3395546
19561
522
Military
Szentgyörgyi Dezső Harcászati Repülőezred logós bögre, jelzett, hibátlan, m: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3394853
19562
522
4800
Military
Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3203950
19563
522
Military
1935-1936 Fénykép-kiértékelés 1935-1936. Kézzel készült kiképzési jegyzet, fekete-fehér fotókkal (légifotókkal) gazdagon illusztrálva, az elülső borító sérült, hiányos, a 2. levélről a fotó hiányzik és a lap szakadt, a 3. levélen a fotó 2 sarka elvált a papírról, foltos, 22 sztl. lev.,33x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3382543
19564
522
600
Military
cca 1910-1920 Katonai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon Pobuda Alfréd és Schäffer Ármin budapesti fényképészek pecsétjével jelzett, kissé viseltes, foltos, 11x15 cm, karton: 17x21,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
600 700 800
3105801
19565
522
700
Military
Új Honvédségi Szemle 1991/9. száma. A tartalomban többek között Kelet- és Közép-Európa a Varsói Szerződés megszűnése után, 45 év honvédelmi miniszterei, A tisztképzés jövőjéről. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
1865638
19566
522
Military
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen