1926 ,,A Fészek Kármán Aladár Ő Nagyságát tisztelettel meghívja 25 éves fennállásának ünnepére". (Az 1901-ben alakult Fészek Művészklub által kiadott meghívó/alkalmi grafika Kármán Géza Aladár (1871-1939) építész részére). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29x21,5 cm, keret: 36,5x27,5 cm
1929 Takarékpénztárak és Bankok Egyesülete előjegyzési napló az 1929. évre. Benne korabeli reklámokkal. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, benne számos korabeli ceruzás bejegyzéssel.
1929 Bp., Ripka Ferenc (1871-1944) politikus, Budapest főpolgármestere autográf aláírása (két helyen is) dr. Bíró Béla orvos segédorvosi kinevezésén, fejléces papíron, pecsétekkel.
1930 Csánky Dénes (1885-1972) festőművész, a Szépművészeti Múzeum igazgatója autográf aláírással ellátott levele a Független Festőművészek Társaságának
1934 dr Viski Illés-Illyasevics Miklós:"Tizenhárom esztendő az életemből. Írta - -. Chateau de Bialaczow 12/IX/1934. dr Viski Illés-Illyasevics Miklós külügyminisztériumi fogalmazó/előadó/sajtó atasé verseit tartalmazó gépirat, 1 t.+4+351+3+IX p. Benne 2 verskézirattal is, rajta Illés-Illyasevics Miklós aláírásával. Korabeli egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, rajta a viski Illés címerrel, kopott borítóval, belül foltokkal.
1934 Bp., Liber Endre (1930-1934) budapesti alpolgármester autográf aláírása [Ripka Ferenc főpolgármester helyett] dr. Bíró Béla orvos alorvosi kinevezésén, fejléces papíron, pecséttel.
1936-1938 Szege Sándor (1883-1945) szobrász, éremművész hagyatékából 3 db neki címzett fejléces levél a Herendi Porcelángyártól, a cég számára tervezett figurákkal kapcsolatosan
1937 Érdekes levelezés a Szegedi- és Pécsi Szabadtéri Játékokkal kapcsolatban. Janovics Jenő (1872-1945) a szegedi szabadtéri játékok művészeti vezetője, színész, rendező, színigazgató, forgatókönyvíró. aláírt levele Ujházy György (1895-1971) író, újságíró. forgatókönyvírónak amelyben a Missa solemnis c. előadás Pécsre vitele ügyében ír bosszúsan, írói hanyagságnak tartva a válasz elmaradását, Ujházy a valószínűleg szintén sürgető levelet írt Dr. Kelemen Andor (1891-1967) pécsi egyházmegyei pap, teológus és levéltárosnak, aki a Pécsi Szabadtéri Játékok rendezőjének, akinek válaszát olvashatjuk, melyben a játékok programjáról eseményekről írt. Mindkét levél fejléces papírokon, borítékkal.